Woda jest niezbędna do życia każdego organizmu żywego. Bez odpowiedniego nawodnienia narażamy swoje zdrowie na różne urazy. Wydając tak dużo pieniędzy na wodę, wiele ludzi nie liczy się z kosztami plastikowych butelek oraz z tym że butelki te dość mocno zanieczyszczają środowisko. Plastik rozkłada się bardzo wolno badania pokazują, że trwa to nawet 1000 lat. Butelki do wody z filtrem to świetna alternatywa, która nie tylko obniża koszty wody ale również zapewnia dbanie o środowisko. W naszym sklepie znajdziesz szeroką paletę ofert z butelkami ze wbudowanym filtrem, które zapewnią ci nie tylko odpowiednie nawodnienie ale również źródło bogatych w minerały właściwości.

Butelki na wodę z filtrem – jakie wybrać?

Większość butelek posiada pro zdrowotnych filtr węglowy, który oczyszcza wodę z ze szkodliwych substancji mówiąc potocznie zanieczyszczeń. Pozostawia natomiast te dobre minerały takie jak magnez, potas, wapień. Możemy bez problemu przelewać wodę z kranu do naszego butelki z filtrem, która jest bardzo inteligentna i przepuszcza jedynie właściwości dobre dla naszego organizmu.

Butelki na wodę z filtrem – ile wytrzymuję filtr?

Jedna sztuka filtra to około trzech miesiące użytkowania. Dwie sztuki filtra to sześć miesięcy użytkowania a trzy sztuki to dziewięć miesięcy użytkowania. Na każdy filtr przy pada odpowiednia obniżka cen więc im więcej zakupić filtrów, tym lepszą cenę jesteś w stanie otrzymać za zakup. Nie zwlekaj już dziś, sprawdź naszą ofertę i cieszcie wyśmienitym jakościowo butelka filtrujące wodę.