Lamborghini, Car, Speed, Prestige, Class, Rich, Sport

 Zepsuta wkładka w drzwiach, zgubienie klucza albo jego uszkodzenie – to tylko niektóre przykłady sytuacji, gdy warto skorzystać z usług firm zajmujących się awaryjnym otwieraniem drzwi.

Klucz pozwala nam na zamknięcie domu albo mieszkania, aby ochronić się przed nieproszonymi gośćmi. Zdarza się jednak, że może być również przyczyną poważnych problemów.

Jeśli nie możemy otworzyć zamka w drzwiach, w takim przypadku doskonałym wyborem będzie skorzystanie z usług firmy świadczącej awaryjne otwieranie drzwi Katowice to miasto, gdzie także można skorzystać z tego typu oferty.

Usługi w powyższym zakresie oferuje między innymi firma Serwis Zamków 24 – więcej informacji o jej usługach można znaleźć na stronie internetowej.

Na czym dokładnie polega awaryjne otwieranie drzwi? Zapraszamy do sprawdzenia razem z nami!

Awaryjne otwieranie drzwi Katowice – co to jest?

Usługa taka jak awaryjne otwieranie zamków w drzwiach różnych typów ma na celu pomoc w dostaniu się do środka nieruchomości, gdy nie jest to możliwe na inne sposoby.

Najczęściej otwieranie zamków zlecane jest wtedy, gdy dochodzi od uszkodzenia klucza albo zamka, ale także wtedy, gdy klucze są skradzione, zgubione, gdy w środku mieszkania zatrzasnęliśmy klucze i nie możemy dostać się do niego z powrotem.

Awaryjne otwieranie drzwi Katowice – metody awaryjnego otwierania drzwi

Usługa otwierania zamków polega najczęściej na wykorzystaniu przez specjalistę odpowiednich narzędzi – wtedy otwieranie drzwi zajmuje od kilku do kilkunastu minut.

Wyspecjalizowane w świadczeniu takich usług firmy dysponują szeroką gamą narzędzi przeznaczonych do otwierania zamków różnych typów. Wtedy awaryjne otwieranie drzwi nie prowadzi najczęściej do uszkodzenia zamka w drzwiach, dlatego też klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów poza tymi związanymi z opłaceniem usługi.

W przypadku, gdy otwarcie powyższą metodą nie jest możliwe, wówczas firma może zniszczyć wkładkę w zamku – w takim przypadku także wykorzystuje się odpowiednie narzędzia, które pozwalają na zniszczenie wkładki bez uszkadzania drzwi, dlatego też właściciel nieruchomości musi jedynie wymienić wkładkę na nową.

Dodatkowo, firmy świadczące awaryjne otwieranie Katowice oraz w innych miastach mogą zapewnić swoim klientom szereg dodatkowych usług, na przykład montaż nowej wkładki albo nowego zamka od razu po otwarciu – dzięki temu klient nie musi obawiać się o swoje bezpieczeństwo.

Awaryjne otwieranie drzwi Katowice – także 24 godziny na dobę!

Jeśli chcemy skorzystać z usługi takiej jak awaryjne otwieranie domów czy awaryjne otwieranie mieszkań w Katowicach, możemy zadzwonić do firmy oferującej takie prace nawet w nocy, w weekendy czy w święta!

Większość firm zajmujących się awaryjnym otwieraniem zamków świadczy swoje usługi przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, dlatego też jest gotowa do pomocy przez cały czas.

Aby skorzystać z usługi, wystarczy zadzwonić pod numer firmy, podać adres, pod który specjalista ma się udać, a także opisać rodzaj zamka oraz problem, który się pojawił. Pracownik firmy może pojawić się na miejscu błyskawicznie.

Jeśli chodzi o awaryjne otwieranie drzwi Katowice cena usługi jest ustalana indywidualnie – najczęściej jest to wydatek od 200 złotych wzwyż.