Woda jest niezbędna do życia każdego organizmu żywego. Bez odpowiedniego nawodnienia narażamy swoje zdrowie. Wielu ludzi nie liczy się z kosztami plastikowych butelek oraz z tym że te dość mocno zanieczyszczają środowisko, wydając codziennie na to wiele środków. Plastik rozkłada się bardzo wolno, a badania pokazują, że trwa to nawet 1000 lat.

Butelki do wody z filtrem to świetna alternatywa, która nie tylko obniża koszty wody, ale również zapewnia dbałość o środowisko. W naszym sklepie znajdziesz szeroką paletę butelek z wbudowanym filtrem, które zapewnią ci odpowiednie nawodnienie oraz źródło bogatych w minerały właściwości.

Butelki na wodę z filtrem – jakie wybrać?

Większość butelek posiada prozdrowotny filtr węglowy, który oczyszcza wodę ze szkodliwych substancji. Pozostawia natomiast dobre minerały, takie jak magnez, potas, wapń. Możemy bez problemu przelewać wodę z kranu do naszej butelki z filtrem i cieszyć się jej walorami smakowymi oraz zdrowotnymi.

Butelki na wodę z filtrem – ile wytrzymuje filtr?

Jedna sztuka filtra to około trzy miesiące użytkowania. Pamiętaj, że im więcej filtrów nabędziesz, tym lepszą stawkę możesz otrzymać za pojedynczy egzemplarz. Dodatkowo otrzymasz smaczną i tanią wodę, bez substancji trujących. Nie zwlekaj! Już dziś sprawdź naszą ofertę i ciesz się wyśmienitą jakościowo butelką wody z filtrem!